ارسال رایگان به سراسر کشور هیرتامین
0

ارسال کالا از آقای دارو:

تیم آقای دارو در راستای رضایت مندی هر چه بالاتر مشتریان خود برنامه ریزی بسیار دقیق و منظمی  جهت ارسال و تحویل هر چه سریعتر مکمل ها و سایر اقلام مربوط در داروخانه به عمل آورده است.

چناچه سفارش شما  در شهر مشهد مقدس  قبل از 12 ظهر پرداخت قطعی گردد به وسیله پیک یا پست ارسال حداکثر تا روز کاری بعد انجام می شود.

سفارش عزیزان ساکن شهر مشهد مقدس یک تا دو روز بعد از ثبت سفارش بین ساعت 12 تا 18 توسط پیک تحویل می شود.قبل از ارسال از سمت آقای دارو با شما تماس گرفته خواهد شد.چناچه در این بازه زمانی  در آدرس ارسالی خود حضور نداشته باشید. هزینه ارسال مجدد بر عهده مشتری خواهد بود.

با توجه به حجم بالای سفارشات و استقبال همیشگی همراهان آقای دارو سفارش عزیزان به انتخاب خودشان  از دو روش 1.از طریق پست پیشتاز   2 تیپاکس (پرداخت کرایه در محل تحویل) انجام می شود و معمولا نهایتا بین 2 الی5 روز کاری مرسوله پستی  تحویل پست یا تیپاکس  میشود. البته با تیپاکس این زمان کمی سریعتر اتفاق می افتد،  بعد از آن مرسوله به دست مشتریان عزیزمون خواهد رسید. همراهان گرامی آقای دارو  همچنین با در دست داشتن کد مرسوله  که خدمت عزیزان پیامک می شود، میتوانند فقط  از طریق سایت  رسمی اداره پست  https://tracking.post.ir/  یا رهگیری سایت تیپاکس https://tipaxco.com/tracking مرسوله خود را هر لحظه رهگیری نمایند.

 

هزینه ارسال:

 

جهت خریدهای کمتر از 2.5 میلیون تومان هزینه ارسال از طریق پیک داخل مشهد معادل 30 هزار تومان  میباشد.

جهت  خریدهای کمتر از 2.5 میلیون تومان هزینه ارسال پست برای هموطنان عزیزمان  در کل کشور مبلغ 40 هزار تومان می باشد.

جهت خریدهای کمتر از 2.5 میلیون تومان هزینه ارسال تیپاکس برای هموطنان عزیزمان به صورت کرایه در مقصد بر عهده خود مشتری میباشد.

ارسال برای خریدهای بالای خریدای بالای 2.5 میلیون تومان برای هموطنان عزیزمان  رایگان  است.