کمپین خرداد کمپین خرداد
0

داروخانه اینترنتی آقای دارو:

 داروخانه اینترنتی آقای دارو با مجوز رسمی از سازمان غذا ودارو و همچنین وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی  به صورت کلی زیر مجموعه داروخانه دکتر میلاد علیپور میباشدکه تاسیس آن با نام داروخانه حکمت ( با بیش از نیم قرن خدمت) در یکی از قدیمیترین و مشهورترین خیابان های مشهد مقدس (خیابان امام رضا) به سال 1345هجری شمسی بر میگردد. برای ارائه خدمات بهتر و تامین تمام سلایق و نیازهای هموطنان عزیزمان آقای دارو امروز با بیش از ۴۵ کارخانه و شرکت بزرگ داروسازی و کمپانی های روز دنیا و همچنین هلدینگ های بزرگ دارویی کشور به طور هم زمان در حال همکاری میباشد.

آقای دارو سعی و تلاش خود را در زمینه تامین محصولات میکند، تا بتواند بهترین محصولات ایرانی و خارجی در حوضه مکمل ها و آرایشی بهداشتی از نمایندگان رسمی از بهترین برندهای روز دنیا را تامین و ارسال کند.

تمامی قیمت ها و موجودی محصولات به صورت روزانه توسط تیم پشتیبانی به روز رسانی می شود و تیم پشتیبانی و (CRM(Customer Relationship Management آقای دارو آماده پاسخگویی هر گونه سوالات کاربران می باشد، برای ما بسیار مهم است که کاربران و مشتریان آقای دارو با سهولت، محصول مورد نظر شان را انتخاب و خریداری کنند.

طرح های تشویقی و تخفیف هایی نیز به صورت ماهانه برای سپاس از مشتریان و کاربران وفادار آقای دارو در سایت اینترنتی  قرار داده می شود که مورد توجه کاربران قرار می گیرد.آقای دارو با مشاوره تخصصی در زمینه بدنسازی و مشاوره تخصص در زمینه پوست و مو و استفاده انواع لوازم آرایشی و بهداشتی به صورت رایگان در خدمت شما عزیزان میباشد.

آقای دارو  مجرب ترین و بهترین تیم ارسال را در اختیار دارد. همه روزه نظارت بر روی کار تیم ارسال انجام میشود و بعد از ارسال همچنین نظر سنجی بعد از تحویل مرسوله از شما عزیزان ما را در خدمت رسانی عالی و بهینه کمک میکند.

 

مجوزها و افتخارات: